Jakie są funkcje urządzeń MFP?

Urządzenie MFP to sprzęt wielofunkcyjny, który jest połączeniem drukarki, skanera, kserokopiarki oraz faksu. Może działać współpracując z komputerem lub możliwa jest również praca niezależna na przykład jako faks oraz kopiarka. Drukarka może być laserowa lub atramentowa. Chcecie poznać dokładne funkcje urządzeń MFP? Koniecznie przeczytajcie ten tekst.


Zacznijmy od funkcji urządzeń MFP jaką jest:

personalizacja panelu w urządzeniach MFP. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują od urządzeń wykonywania często powtarzających się zadań, o ściśle określonych parametrach najpewniej i najszybciej, jak to możliwe. Więc zamiast ciągłego ustawiania parametrów, co jak wiadomo jest bardzo czasochłonne, to mamy już gotowe ustawienia. Na głównym ekranie mamy mnóstwo skrótów i aplikacji, które możemy dopasować do swoich potrzeb. Dzięki temu większy jest komfort oraz wydajność pracy.

dru7

Kolejną funkcją urządzeń wielofunkcyjnych MFP jest:

komunikacja urządzeń MFP z tabletami i smartfonami. To idealne rozwiązanie, ponieważ można zarówno drukować, faksować, skanować, a także ustawiać parametry druku właściwie z każdego miejsca na ziemi. Trzeb mieć tylko dostęp do Internetu oraz zasięg. Jest to szczególnie ważna funkcja, jeżeli pracownicy wyjeżdżają na delegacje.

Następna funkcja urządzeń MFP to:

monitorowanie oraz raportowanie. System MPF precyzyjnie dostarcza danych, które zawierają informację o tym: kto, ile i kiedy drukuje, faksuje czy skanuje.Raporty są dostępne w każdej chwili za pośrednictwem sieci. To sposób ochrony dokumentów i wrażliwych danych.

Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą urządzeń wielofunkcyjnych MFP to koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy Kserokop. Znajdziecie ją na stronie internetowej –
http://www.kserkop.com/pl–urzadzenia-drukujace-9
 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *